Корзина
1062 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380676130117
+380662337223
+380972848628
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Магазин товаров для детей "Кукуся" Viber ✆ ‎097-284-86-28

Українські картки

Українські картки

До Вашої уваги презентуємо набори розвиваючих карток Домана українською мовою. Ними зацікавляться не лише жителі україномовних областей України, але й тих регіонів, де спілкуються здебільшого російською мовою, але викладання в садочках та школах здійснюється українською.

 

в виде галереив виде списка
1 2 3

У цьому розділі представлені поняття з різних областей, які охоплюють тварин, рослинний світ, природні явища, почуття та багато інших.

Систематичне використання розвиваючих карточок гарантує розширення словарного запасу малюка, розвиток його фотографічної пам’яті та полегшення в орієнтуванні в навколишньому світі. Малюнки розташовані в центрі карточок, вони виконані яскравими кольорами нетоксичними фарбами.

Матеріал виробу – товстий якісний багатошаровий картон. Під малюнками розташовані підписи з назвами явищ чи понять. З розвиваючими карточками Домана пізнавати світ малюку буде цікаво, а для Вас заняття набудуть зрозумілого змісту без необхідності вигадувати та підбирати матеріальну базу.

Ця категорія стане корисною і для людей, які обирають подарунок дитині, бо де-які набори гарно оформлені саме у форматі подарунку. Такий подарунок завжди буде доречним і охарактеризує Вас як досвідчену та турботливу людину, яка приносить користь дитині та радує її батьків!